Een bijzonder fraai, open gestoken wandpaneel met een prachtige voorstelling van het Ramayana epos bij een tempel. Het zeer gedetailleerde fijne snijwerk is verder met vele prachtige gestileerde bomen en bladeren. In hele mooie oude staat. Bijzonder is ook dat de voorstelling door gaat in de zijkanten.geregistreerde tracktrace verzending.