Mooie offset in zeer goede staat op Biotop-kwaliteitspapier van 160gr/m2Werd destijds uitgegeven bij de Standaard Magazine, maar deze waren in de druk gesigneerd en machinaal genummerd in zeer grote oplage.Dit exemplaar is uitzonderlijk: slechts enkele werden gemaakt zonder bedrukking, vaak om te laten signeren.Dit exemplaar is nog unieker: er werd niets op gedrukt en stond model voor de latere uitgave.Ingelijst in moderne grijze lijst.Wordt zorvuldig verpakt en verzekerd verzonden met trackingnummer.