Gesigneerde foto met Pamela Anderson en Elizabeth Hurley.Ondertekend door Pamela Anderson.Over Agfa Prestige Paper.Goede staat zonder vouwen of beschadigingen.Wordt geleverd met certificaat.20,3 cm breed en 25,3 cm hoog.Zal zorgvuldig worden verpakt en verzonden via aangetekende aangetekende post.Bekijk onze andere kavels.Ik combineer verzendkosten!!!