Vrij grote subcordiforme biface gemaakt uit vuursteen met mooie patina. Afkomstig uit het plateau van Thebe, Egypte, waar veel midden paleolithische vondsten werden gedaan in de 19e eeuw.in perfecte staat.Geen restauraties.Afmetingen: 161 x 102 mmElk verkocht lot wordt voorzien van een echtheidscertifikaatDe aanbieder kan aantonen dat het lot op legale wijze is verkregen. Het kavel is afkomstig uit een Belgische collectie.Belangrijke informatie:De aanbieder garandeert dat hij gerechtigd is dit kavel te verzenden.Hij zal er voor zorg dragen dat alle eventuele vergunningen die nodig zijn voor de verzending van dit kavel zullen worden geregeld.Mocht daar meer dan enkele dagen overheen gaan en indien er specifieke kosten van toepassing zijn zal hij de koper hierover tijdig informeren.