PICASSO, Pablo (1881-1973)Zeer goede staat, lichte normale gebruikssporen, inkt goed leesbaar.Provenance: privécollectie.Zeldzame volledig met de hand geschreven envelop in zwarte inkt door Pablo Picasso, formaat 14,4 cm x 11,4 cm, gericht aan: « Monsieur H. Matarasso, 36 bld Dubouchage, Nice. A.M. ».Leesbare poststempel: Cannes – 11 VI 56 – 18 H, met Marianne-stempel 15 F.Aan de achterzijde, handgeschreven vermelding van de afzender: « Envoi Picasso – Cannes – A.M. »Henri Matarasso (1892–1985) was een belangrijke boekhandelaar, galerijhouder en uitgever van de 20e eeuw, gevestigd op dit adres sinds 1953. Hij was onder andere de uitgever van de referentie-bibliografie van door Picasso geïllustreerde boeken (1956).