Pablo PICASSO (1881-1973)De schilder en zijn model, 1971Lithografie naar de gelijknamige schilderij bewaard in het Bechtler Museum of Modern ArtOndertekend in de planche.Op karton 31 x 41 cm ter inzageGeïntroduceerd in een zwart houten lijst van 47 x 57 cm.Uitgegeven door de éditions de l'Oiselet in 1971Uitstekende staat, kleine gebruikssporen op het frame.