Pablo Picasso (1881-1973)Dixième Biennale Internationale d'Art, Menton, 1974Lithografische poster in kleuren door Henri Deschamps na de schilderij van Pablo Picasso.Met handtekening op de plaat, linksbovenmarge.Henri Deschamps Lith. aangewezen in de plaat linksonder.„Mourlot imp. 74” aangewezen in plaat onder rechts.Afmetingen+ Grootte van het vel: 73 x 48,5 cm / 28,7 x 19,1+ Grootte van de afbeelding : 50 x 38,5 cm / 19,7 x 15,1 inch.Voorwaarde: In goede algehele staat, met lichte gebruikssporen, vooral in de hoeken, en kleine vlekken in de marges. De afbeelding verkeert verder in zeer goede staat en heeft levendige kleuren. Zonder lijst.Deze lithografische poster werd gedrukt in het Atelier Mourlot in Parijs. De gekozen afbeelding is die van het schilderij 'Femme Nue Au Bonnet Turc' uit 1955, van Picasso, als advertentie voor de 10e Internationale Kunstbiënnale in de stad Menton, Frankrijk, in 1974.Geëtsen door Henri Deschamps.Gedrukt door Mourlot, Parijs.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.