Pablo Picasso (naar) : Carnaval 1958Lithografie in 4 kleuren op Modigliani-papier - Afmetingen: 49 x 40 cm.Ondertekend en gedateerd op de plaat.Goedgekeurde editie door de erfgenamen van Picasso.Werk in perfecte staat, nooit ingelijst geweest.Wij zorgen voor een zorgvuldige verpakking, internationale tracking, verzekering en expresverzending voor al onze leveringen.