Een oude bewakerfiguur die een shamaan afbeeldt in een traditionele Namaste-houding. Dit oude, sfeervolle kunstwerk komt uit de regio Jajarkot in West-Nepal, in het Himalaya-gebied, en is ter plaatse verzameld.Materiaal: steenGewicht: 228 gramHoogte: 17,5 cmDare: vierde kwartaal 20e eeuw.Herkomst: Jajarkot, West-NepalEen zeldzaam, authentiek en zeer decoratief object met een sterke culturele en spirituele aanwezigheid—een uitstekende aanvulling op elke ethnografische of Himalaya-kunstcollectie. De staat is goed, met een oude reparatie aan de benen. Het standbeeld kan op zichzelf staan. Het wordt zeer zorgvuldig verpakt. Verzending gecombineerd mogelijk.