Prachtige oud-achtig armband uit de regio Tibet in zilver en resine, Ladakh, India, begin 20e eeuw.Fijn bewerkte armband van gehamerd zilver, versierd met twee beschermende draken.Elegant, uniek en verfijnd en gemakkelijk te dragenBinnendiameter: 7 cmGewicht: 48 gr