Beige bakstenen lamp met ovale vorm en een langwerpige driehoekige tuit, met een discus omgeven door concentrische cirkels.Het centrale medaillon toont twee dieren die tegenover elkaar staan, waarschijnlijk een stier en een hondachtig dier in volle strijd, afgebeeld in laag reliëf. Achtergrond met een markant ringvormig patroon.Oppervlak lichtjes gebruikt maar onbeschadigd, zonder restauratie.Romeinse tijd, eerste eeuw na J.-C.Afmetingen: L. 10,5 cm; l. 7,5 cm.Herkomst: voormalige Belgische privécollectie gevormd tussen de jaren 1950 en 1980 door de heer H. P.Ereconsul van België.Verzonden via BPOST.Een door de deskundige gecertificeerde factuur wordt aan de koper overhandigd.WaarschuwingGeen verzending buiten de Europese Unie.De verkoper garandeert en heeft het recht om dit voorwerp te verkopen/exporteren.De verkoper zal niet buiten de EU verzenden.