Lengte van de fibulas 4 cm. - 4 cm - 3,5 cm en 2,8 cm. Brons. Herkomst Nederland. Vondsten gedaan als losse vondsten in verplaatste grond begin jaren 90 vorige eeuw. Mijn aankoop op een verzamelbeurs te Utrecht 2003. Verzending gaat met track and trace. Wordt niet buiten de EU verzonden.