Een bronzen Lingam, een ritueel voorwerp van vruchtbaarheid, symbool van Lord Shiva in de Khmer-cultuur.Voor Angkor-periode, 8-10e eeuw. Het is gevonden in een Shiva-tempel samen met honderden andere stukken.In goede staat. De mooie antieke patina is bewaard.Aangekocht in Boedapest, 1995 door Dr.Zelnik uit de collectie van een voormalige ambassadeur in Cambodja, H.E.A.A.Belangrijke informatie :De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is om deze partij te verzenden.Vanwege de ingewikkelde culturele wetten kunnen wij dit artikel niet buiten de EU of naar de Verenigde Staten verzenden.HerkomstDit voorwerp maakt deel uit van de unieke collectie van Dr. István Zelnik, voortgekomen uit meer dan 50 jaar verzamelen. Voormalig diplomaat, verzamelaar van Aziatische kunst, onderzoeker.PublicatiesMeer dan 20 essays over de politiek en economie van Zuidoost-Azië, presentaties op internationale conferenties.Mede-auteur van 10 albums en boeken over Zuidoost-Aziatische kunst.