Een prachtig blauw-wit porseleinen kopje en schotel, 'café au lait' achterkant, met bloemen afgebeeld - Nederlands commando - uit de oude Chinese cultuur.de achttiende eeuwIn goede staat. Het is schoongemaakt, maar de mooie antieke patina is behouden. Geen barsten, geen haarlijnen, heel! Dit item komt van het scheepswrak van Ca Mau, gevonden in het territoriale water van Vietnam, Zuid-Chinese Zee. Gepubliceerd in het boek: "The Ca Mau Shipwreck Porcelain from the Collection of Dr. Zelnik" Boedapest, 2012.Aangekocht in 1994 in Vietnam/Hanoi door Dr. Zelnik uit de collectie van een voormalig adjunct-directeur van het Nationaal Museum.Belangrijke informatie :De verkoper garandeert dat hij gerechtigd is om deze partij te verzenden. Vanwege de complexe culturele wetten kunnen wij dit artikel niet buiten de EU of naar de Verenigde Staten verzenden.HerkomstDit item komt uit de verzameling van Dr. István Zelnik, voortgekomen uit meer dan 50 jaar verzamelen.Vormalig diplomaat, verzamelaar van Aziatische kunst, onderzoeker.PublicatiesMeer dan 20 essays over de politiek en economie van Zuidoost-Azië.Mede-auteur van 10 albums en boeken over Zuidoost-Aziatische kunst.