Prachtige reproductie van de Peugeot 206 RC uit 2003 op schaal 1/18 en van het merk Ottomobile.Zeer mooi miniatuur, nieuw in de originele doos, nog verzegeld.Het is een beperkte en genummerde editie van slechts 2000 exemplaren!Na een teleurstellende 206 S16 moest Peugeot reageren en een sportieve versie van haar stadsauto aanbieden die recht deed aan de successen van de leeuwin in het Wereldkampioenschap Rally. Zo ontstond in 2003 de 206 RC. Het kunstje van Peugeot was het aanbieden van een sportieve versie zonder comfortelementen en sommige gadgets, terwijl hij toch genoeg opties had om aantrekkelijker te zijn en minder 'cheap' dan andere GTI's. Een ander voordeel van deze 206 RC is de motor. Voorbereid door Lotus Engineering, levert de 2.0L met zijn melodieuze geluid nu 177 pk! Destijds was dat een record voor een kleine stadsauto en het stelde hem in staat beter te presteren dan de concurrentie (de Clio RS met 172 pk).Référence: OT917Merk: OttomodelsKleur: Recife BlueSchaal: 1/18Beperking: 2000Voertuigtype: CoupéMerk: PeugeotAnnée: 2003