Akoya echte zoutwaterparels vergezeld van een geel gouden slot.Deze ketting met grote regelmaat en echte Akoya parels van ongeveer 5 mm, prachtig glanzende Akoya parels met een ronde vorm, zonder imperfecties of onvolkomenheden.De parels tonen een zeer glanzende glans en zilveren reflecties, waardoor ze tijdloos zijn. Geleverd in een nieuw sieradendoosje, is deze ketting perfect om cadeau te geven of voor persoonlijk gebruik.Kleur: parel ivoorkleurig wit met zilveren reflectiesDetails:Sluiting: geel goud 8kHerkomst: Duitsland.Voorwaarde: uitstekende staat, professioneel opnieuw geknoopt op een nieuw zijde voordat het werd aangeboden, in een nieuw sieradendoosje.Verzending:De ketting wordt verzonden via geregistreerde levering met Track & Trace en bewijs van ontvangst.Opmerking: alle foto's zijn gemaakt in natuurlijk daglicht zonder filters of verbeteringen. Sommige kleurvariatie kan optreden door de verlichting.Ideaal voor verzamelaars, officiële gelegenheden of als een oprechte gift.