Originele toeristische reclame-affiche (steendruklithografie) uit 1926 voor het grottencomplex van Remouchamps (Wallonië). De afbeelding is een impressie van de fameuze 'Pont des titans' (brug van de titanen) - een indrukwekkende natuurlijke arcade, die per boot kan bereikt worden na het oversteken van de onderaardse rivier de 'Rubicon' . Bezoekers van de grot hebben intussen genoten van de 'Cathedrale' of kathedraal, een van de grootste onderaardse zalen. De afgebeelde brochure (cover + tekst) maken geen deel uit van het kavel.Ontwerp: Oscar Liedel (1879-1957). Getekend en gedateerd in de steen ' O. Liedel' onderaan rechts in de hoek.Druk: La Lithographie Artistique de BrugesAfmetingen: 104 cm hoog x 74,5 cm breedConditie B+ : vouwsporen, gesloten randscheurtjes. Afbeelding integraal gaaf(zie foto's).Verzending: opgerold in stevige koker met Bpost track & trace / Bpost International.