Nieuwe creatie door ORIMA, prachtige sculptuur DARK VADOR in een stedelijke stijl op zijn sokkel.Techniques mixtesVolledig met de hand gemaaktFranse ambachtMateriaal Dark Vador: plastic (PLA)Hoogte Dark Vador alleen: 25 cmHauteur Dark Vador + socle: 27 cmBasismateriaal: hout 20x20 cm (zwart met goud marmerachtig effect)Kleur Donker: goudkleurig, zwart en witGlanzend aspect, mooie afwerkingAcrylverf en vernisDit stuk is genummerd 2/10 exemplaren. Model 2026Met de hand ondertekend door de kunstenaar ORIMA onder de sculptuur.Verkocht met haar gelamineerde echtheidscertificaat.Op een meubel of iets anders plaatsen deze prachtige Dark Vador zal een mooie pop-achtige toets toevoegen.Kunst en originaliteit in uw interieurdecoratieSerieuze verzending met tracking, snel en zeer zorgvuldig met verschillende beschermingen van wiggen….Orima Pop Art is een Franse artieste die gepassioneerd is door moderne kunst en zich laat inspireren door de wereld en het actuele nieuws dat haar omringt.Ze maakt vandaag de dag unieke werken van ongewone objecten en houdt ervan te werken met heldere kleuren en bepaalde technieken die elk van haar werken een echte blikvanger maken.Alle werken worden vervaardigd in zijn atelier.