Orfèvrerie Saint Médard France.12 Elegante verzilverde koffielepels of mokkalepeltjes met sierlijke rocaille versieringen lichtjes in reliëf.Model Russes , ontwerp van de orfèvrerie Saint Médard.Hoogwaardige kwaliteit , verzilverd metaal .Gemerkt met poinçons SM (St. Médard)Zitten mooi opgeborgen in een kistje.Lengte lepeltjes ca 10,5 cm Totaalgewicht met kistje ca 285 gramUitstekende staat !Bekijk de foto’s deze tonen een duidelijk beeld.Wordt met uiterste zorg verpakt , verzekerd en aangetekend verstuurd met de post, colissimo.Bekijk gerust ook eens onze andere artikelen.