Prachtig verzilverde kaviaar koeler , "Refroidisseur à Caviar".Ontwerp van de orfèvrerie SAINT HILAIRE, Orfèvere à Paris.Elegant model , transparant glazen bol dat men kan opvullen met ijs , en een glazen uitneembaar compartiment waarin men kaviaar kan serveren.De kraag is afgewerkt met verzilverd metaal en gemerkt met poinçon St. Hilaire.Nog voorzien van de originele doos.Zeer elegant voor op een sierlijke gastentafel !Hoogte ca 12,5 cmDiameter maximaal ca 14,5 cmGewicht ca 695 gramUitstekende staat, minieme gebruikssporen.Werd destijds als cadeau ontvangen en heeft nog steeds het etiket met “Bonne Année” erop.Bekijk de foto’s deze tonen een duidelijk beeld.Wordt met uiterste zorg verpakt en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk ook eens onze andere artikelen.