Orfèvrerie ChristofleModèle Boréal24-delig bestekset van verzilverd metaal12 personen20e eeuwExpertbeschrijving:Prachtige 24-delige tafelservies van het prestigieuze huis Christofle, model Boréal, een van de emblematische ontwerpen van de twintigste eeuw, gewaardeerd om zijn sobere en tijdloze elegantie.De stukken zijn vervaardigd uit hoogwaardig verzilverd metaal, volgens de normen van uitmuntendheid van het huis Christofle, en dragen de authentieke wettelijke merktekens, zichtbaar op de lepels (zie foto’s), die hun herkomst garanderen.Huis & model :Edelsmid : Christofle (Frankrijk)Model : BoréalPeriode: 20e eeuwGeplateerd met zilverChristofle-keurmerken aanwezig en conformSamenstelling van de bestekset – 24-delig:12 eetvorken: 21 cm12 grote eetlepels: 20,5 cmTotaal gewicht van de bestekset: 1 625 gramStaat van bewaringZeer goede algemene staat