Prachtige haardservant, ook wel een messing haardvalet met eendenkoppenvan Neo-klassieke stijl in de smaak van Maison Jansen uit de jaren 1950.Deze onmisbare accessoire voor het onderhoud van de schoorsteen is compleet.Het bevat 4 accessoires: een schep, een bezemtje, een houttang en een pook.Hij zal een vleugje chic en elegantie toevoegen aan elk interieur, of het nu modern is of wat klassieker.Goede staat met tekenen van slijtage en gebruik door de leeftijd; zie foto’s.Herkomst FrankrijkAfmetingen :Hoogte: 66 cmBreedte: 14 cmDiepte: 14 cmfGewicht: 3,2 kgZorgvuldige verzending voor transport.#Schouw #haard #vuur #decoratie #huis #accessoires #keukengerei #brons #vintage #ArtDeco #Jugendstil #chalets #platteland#Vintage #Retro #Chic #Klassiek #Haardset #Kasteel #Hotel #Landhuis #Koninklijk #Haardgereedschap #Haardtoebehoren #Oud #Antiek #Warmte #Rook #Napoleon #Lodewijk XIV #Italië #Schenets #Engels #Winter #Koud #Maison Baguès #Majestueus #Kunst #Ornamenteel #Tijdloos #Residentie #Sneeuw #Nuttig #Duitsland #Ierland #Luxemburg #België #Spanje #Portugal #Letland #Polen #Roemenië #Kroatië #Griekenland #Zweden #Nederland #Cottage #TweedeWoning #Berg #Koud #Vlam #Warmte #Haardbeschermer #Vogels #Watervogels #Bek #Veer #Brons #Gouden #Massief #Rooster #ColVert