Prachtige ring met Welo-opaal van 9,375 karaat.Verstelbare maatAfmetingen Opale: 10x8mm.Ring van 925 sterlingzilver.Herkomst: Welo (Ethiopië).Natuurlijk opaal zonder enige behandeling, afkomstig uit de mijnen uit de Welo-regio. Al onze opalen zijn natuurlijke en authentieke edelstenen.De afmetingen, polijsting en afwerking zijn:Made in France.