Superbe hanger met Ethiopische Welo-opaal van 4.800 karaat.Afmeting: 24x9,5x6 mm (haakje inbegrepen).Bélière met goudplaklaag.Prachtige kleuren, uitzonderlijke vuurwerken en uitstekende snij- en polijstkwaliteit.Herkomst: Welo (Ethiopië),Natuurlijke opaal zonder enige behandeling.U ontvangt precies de Opale die op de foto's staat.Van formaat tot productie: alles wordt in Frankrijk gemaakt.De opaal symboliseert het licht, de hoop en de harmonie.Aanbevelingen voor het reinigen en opladen van de Opale:Zuivering: water, aarde of klei. Opladen: kristalgeode of maan.