Prachtige hanger met Welo Ethiopische opaal van 5.300 karaat.Afmeting: 22x10x6mm (bélière incluse).Borg van 925 zilver.Prachtige kleuren, uitzonderlijke vuurwerken en uitstekende snij- en polijstkwaliteit.Herkomst: Welo (Ethiopië),Natuurlijke opaal zonder enige behandeling.U ontvangt precies de Opale die op de foto's staat.Van formaat tot productie: alles wordt in Frankrijk gemaakt.De opaal symboliseert het licht, de hoop en de harmonie.Aanbevelingen voor het reinigen en opladen van de Opale:Zuivering: water, aarde of klei. Opladen: kristalgeode of maan.