Voortkomend uit de tropische lagunes van Frans-Polynesië, zijn deze Tahitiaanse parels met de hand geselecteerd vanwege hun natuurlijke prachtige pauwenkleur met glanzende tinten.De geelgouden oorbellen versterken de tinten van de parels, met een prachtig resultaat.Parel informatie:- Type / Herkomst: Tahiti / French Polynesia- Oyster: Pinctada MargaritiferaKleur: Pauw- Vorm: Druppels- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: -9x10 mmMetaalinformatie:14K geelgoud, gewaardeerdDe oorbellen meten 2,6 cm en hebben een veilige haaksluiting met veermechanisme.Verpakking: Sieradendoosje voor oorbellen en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.