Vervaardigd door de Pinctada Margaritifera-oester in de warme oceanen van Australië, hebben deze parels een natuurlijke, prachtige diepe gouden kleur met glanzende tinten en een rijke, luxueuze glans. Perfect als oorhaakjes! Parel informatie:- Type / Oorsprong: South Sea / Australië- Oester: Pinctada Maxima- Kleur: Zacht GoudVorm: Ovaal- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 11x12mm Gouden informatie:14K geelgoud, gewaardeerd. De oorbellen meten ongeveer 2,8 cm. Verpakking: Sieradendoosje voor oorbellen en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen. Verzekerde tracking en tracing levering. #summerjewellery