Vervaardigd door de Pinctada Margaritifera-oester in de warme oceanen van Australië, hebben deze parels een natuurlijke, prachtige zachte gouden kleur met glanzende tinten en een rijke, luxueuze glans.Perfect als studs in het oorParel informatie:- Type / Oorsprong: South Sea / Australië- Oester: Pinctada Maxima- Kleur: Zacht GoudVorm: rond- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 10x11mmGouden informatie:De sieraden en vlinders zijn gemaakt van 14K geelgoud, geverifieerd en voorzien van hallmark.Verpakking: Sieradendoosje voor oorbellen en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde tracking en tracing levering.