Gemaakt door de goudomhulde Pinctada Maxima-oester in de warme wateren van Indonesië, hebben deze parels een natuurlijke prachtige diepe gouden kleur en zien ze er prachtig uit in combinatie met geel goud en diamanten.Parel informatie:- Type / Oorsprong: Zuidzee / Indonesië- Oester: Pinctada Maxima- Kleur: Diep goudVorm: Ovaal- Oppervlak: schoon en glad- Glans: Uitstekend- Grootte: 12x13mmGouden informatie:14K geelgoud, geverifieerd aan de binnenkant van de oorbellen.14 witte ronde diamanten briljant geslepen, in totaal 0,08 Ct. Helderheid: VS Kleur: GDe oorbellen meten ongeveer 2,5 cm en hebben een veilige stekel en vlindersluiting.Verpakking: Sieradendoosje voor oorbellen en een echtheidscertificaat om de herkomst en kwaliteit te garanderen.Verzekerde volgen en traceren levering.