18 krt gouden Italiaanse manchet oorbellenStekers met veiligheid clipGekeurd 750 = 18krt goudDe clip is vermeil zilver verguldGekeurd * 1307 ARIn uitstekende staat Manchet bestaande uit 7 rijen bolletjes valt mooi rond om het oorBreedte 15 mmDiameter 25 mmGewicht 12 gramUit veiligheids overweging extra nieuwe rubberen stoppers zie laatste foto De oorbellen worden veilig verpakt en alleen verzekerd verzonden