Zeldzame stoommachine-indicator – Dobbie McInnes, Glasgow – compleet in originele houten kist – begin 20e eeuwvervaardigd door Dobbie McInnes Ltd., Glasgow (Schotland).Dit betreft een “large size” steam engine indicator, historisch gebruikt door ingenieurs om de druk in stoomcilinders te meten en zogeheten indicator diagrams te registreren.Het instrument bevindt zich in de originele houten transportkist en wordt geleverd met originele documentatie, waaronder gedrukte instructiekaarten en een handgeschreven testkaart.⸻Details • Fabrikant: Dobbie McInnes Ltd., Glasgow • Type: Steam Engine Indicator (grote uitvoering) • Materialen: messing, staal en hout • Periode: begin 20e eeuw • Herkomst: Verenigd Koninkrijk (Schotland)Werking niet getest.