Een zeer mooie Chinese blauw-witte charger versierd met twee herten.Versierd in onderglazuurblauw, met twee herten in een landschap.ChinaYongzheng-periode (1723-1735)Diameter: 33 cmVoorwaarde: 1 haarlijn op de rand, enkele chips aan de achterkant, een grote chip op de rand.Een gerecht met dit patroon bevindt zich in de collectie van het Musée Ariana in Genève (afbeelding 2).