Antiek groen stalen wijnrek uit begin 20e eeuw. Het kan aan de wand of muur gemonteerd worden en biedt plaats aan 100 flessen wijn.Herkomst is Frankrijk. Zie verder foto’s voor een juiste indruk. In verband met afmetingen is verzending niet mogelijk.Af te halen in Zutphen.