Omega Speedmaster Professional. De kast heeft een diameter van ongeveer 42 mm zonder de kroon. Het gewicht met stalen band is ongeveer 154 gram. De armband heeft een standaardlengte van 20 cm.Het horloge is gemaakt van roestvrij staal. De staat is goed, met normale gebruikssporen op de kast, lunette en band. Het glas is netjes en zonder beschadigingen. Er is geen onderhoudsgeschiedenis bekend.Verzending gebeurt met DHL aangetekend.