1976 Omega Geneve, compleet met originele binnendoos, originele buitendoos, originele garantie van de retailer en originele Omega garantiebewijzen. Gedateerd 10/07/1976. Goudkleurige vergulde roestvrijstalen kast. De kast vertoont de slijtage die je mag verwachten bij een leeftijd van 50 jaar, maar wijzerplaat en glas zijn perfect. Bruine leren band. Dit is een geweldige horloge, maar ik draag hem slechts enkele keren per jaar vanwege de omvang van de collectie. Hij loopt perfect, geen problemen. Zeer zeldzaam om er een zo origineel exemplaar mee te hebben, compleet met alle dozen en papieren.