Omega Constellation – automatisch chronometer – Ref. 14381-2 SC – jaren 50Prachtige vintage Omega Constellation uit de jaren 50 met het karakteristieke ‘pie-pan’ ontwerp en het beroemde observatorium-embleem op het achterdeksel.Een vroeg Constellation-model met chronometer-gecertificeerd uurwerk en kenmerkende luxe afwerking uit Omega’s gouden tijdperk.Specificaties• Merk: Omega• Model: Constellation Automatic Chronometer• Referentienummer: 14381-2 SC• Kaliber: Omega 551 (automatisch, chronometer-gecertificeerd)• Serienummer: 16812582 (circa 1958)• Materiaal kast: Roestvrij staal• Diameter: 35 mm (gemeten exclusief kroon)• Glas: Plexiglas (ongesigneerd)• Kroon: Origineel van Omega• Band: leren band, lengte inclusief horloge ca. 20 cm (geen origineel van Omega)• Sluiting: Staal (geen origineel van Omega)ConditieDe wijzerplaat vertoont duidelijke patina en verkleuring, passend bij de leeftijd en authentiek voor dit model.De kast is in nette staat met gebruikssporen die passen bij de leeftijd.De leren band is gebruikt en zal waarschijnlijk naar eigen smaak vervangen willen worden.Het uurwerk (caliber 551) ziet er mooi uit, loopt goed en heeft een goede gangreserve.Het serviceverleden is onbekend.Het horloge is niet getest op waterdichtheid; hierop kunnen geen garanties worden gegeven.BijzonderhedenAchterdeksel met goud ingelegd observatorium-embleem – een iconisch kenmerk van de Omega Constellation-lijn.Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.