Omega Constellation – 18K Goud Automatisch – jaren 1950Een zeer elegante en verzamelwaardige Omega Constellation uit de jaren 1950, vervaardigd in massief 18K goud en representatief voor de top van de Zwitserse chronometer horlogemakerij uit het midden van de 20e eeuw.Specificaties{Model: ConstellationReference: 1683004Periode: jaren 1950Kastgrootte: 35 mmMateriaal kast: massief 18K goudBeweging: automatischWijzerplaat: champagnekleurig met datumaanduiding.Polsbandje: goudgeplateerd stretcharmbandjeFuncties: Tijd en DatumGecontroleerd door onze horlogemaker – 100% authentiek en in perfecte werkende staat.OmschrijvingDeze Omega Constellation uit de jaren 1950 is een verfijnd voorbeeld van de klassieke Zwitserse luxe horlogemakerij. De kast van 35 mm is volledig vervaardigd uit massief 18K goud, wat tijdloze elegantie en blijvende waarde biedt. De champagne wijzerplaat voegt warmte en vintage karakter toe, terwijl het automatische uurwerk met datumaanduiding betrouwbare precisie garandeert. Uitgerust met een vergulde stretch armband, is dit horloge een uitstekende keuze voor verzamelaars of iedereen die op zoek is naar een onderscheidende vintage Omega in edelmetaal.