Set van 5 prachtige oestermessen van twee verschillende modellen, de vorken zijn gemaakt van massaal zilver 950/1000, met het Minerve-merk, eerste titel, en het zilversmedenmerk uit het einde van de 19e eeuw. De handvatten zijn waarschijnlijk van ivoorine.Goede algemene staat met gebruikssporen, een scheur op een handvat, elke vork ongeveer 15 cm lang, totaalgewicht 97 gram.Zorgvuldige verzendingVerkocht zonder minimumprijs!