Met zijn set van 12 prachtige oestervorken in massief zilver met Minerva-stempel en goudstempel uit de periode eind 19e, begin 20e eeuw, zijn de handvatten van parelmoer.Uitstekende algemene staat met enkele gebruikssporen, afmetingen van elke vork ongeveer 13,7 cm lang, totaalgewicht zonder de koffer 234 gram.Zorgvuldige verzending