Ik hou ervan om verzonnen werelden en personages te creëren. Werken met AI maakt creatieve samenwerking mogelijk, waarbij de verbeelding van de kunstenaar interactie heeft met de oneindige mogelijkheden van de machine, wat leidt tot een nieuw soort artistieke creatie.Een nieuw en origineel kunstwerk gemaakt door AI. Beschikbaar in 5 exemplaren, 40x40 cm formaat. Prachtige Giclée-afdruk op kunstpapier van 210 g/m², met de hand gesigneerd - N° 1/3. Snelle levering, opgerold in een kartonnen doos.Afdrukken gemaakt op een Epson Surecolor P8000 met Epson Ultra Chrome HD pigmentinkt, gecombineerd met papier van archiefkwaliteit, wat kleurstabiliteit in de loop der tijd garandeert.NumericEric (1966)Beeld- en geluidkunstenaar, werkzaam met digitale technologie sinds het begin van de jaren 90. Zijn werk en performances zijn al meer dan 25 jaar gepresenteerd op talrijke festivals en evenementen over de hele wereld. Haar achtergrond in DJ / VJ en elektronische muziek leidde haar al vroeg tot een interpretatie van artistieke creatie zonder duidelijke grenzen tussen geluid en beeld. Tegenwoordig, met de digitale tools van onze tijd, blijft hij creëren en experimenteren met nieuwe artistieke wegen en mogelijkheden.