Les Heures Claires, 2010."Le Jazz et la Java", dertig liedjes van Claude NOUGARO geïllustreerd met 20 originele lithografieën in kleur (waarvan 7 dubbelpagina's) en 30 originele tekeningen in zwart-wit van Jean-François Arrigoni-Neri, schilder en vriend van de zanger uit Toulouse.Bordeaux leren kaft, versierd met een tekening van de kunstenaar die Nougaro uitbeeldt. In een doos van bordeauxkleurig stof.Indrukwekkend formaat: 40x30x7 cmBeperkte oplage van 299 genummerde en door de kunstenaar gesigneerde exemplaren. Een van de 210 exemplaren op Arches-vellumpapier met watermerk 'Les Heures Claires'.Zeer goede algemene staat.Een werk van hoge bibliofilie, in de grote Franse traditie. Prachtig object dat de liefhebbers van de troubadour uit Toulouse zal vervullen.