Uitgegeven door Khani,Luxe box,nederlandstaligee versie van Noir Burlesque van Enrico Marini in een tweevoudige luxe-editie op groot formaat.De ene luxe bevat alle pagina's in kleur van het volledige tweeluik in 224 blz en de andere bundelt 216 pagina's in de schetsversie.En natuurlijk ook bonuspagina's met schetsen.De volumes zijn een groot formaat van telkens 40x30 cm. Bij de verzamelbox hoort een gesigneerde ex-libris en een cinema affiche van +- 60x42.Een zeer beperkte oplage van slechts 75 exemplaren.Box op zich weegt al + 6,5 kg!!De originele verpakking is alleen geopend om aan te tonen dat de inhoud compleet en onbeschadigd is,m.a.w. een Perfecte ongelezen nieuwstaat.Enkel uit de box gehaald om de foto's te maken!Enkel verzending in België met Bpost,tracking en verzekering voor 10,20€ of via postpunt voor 7,55€