Paar boekensteunen, model gesigneerd TED.Frans werk uit de Art Deco-periode (rond 1920–1930).Elegante paar boekensteunen met gestileerde pauwen, vervaardigd uit gepatineerd kunstmetaal, rustend op een basis van Portoro zwart en goud marmer.Werk gesigneerd TED, typerend voor de Franse Art Deco-decoratieve productie.De lijnen zijn vloeiend en verfijnd, met een gedetailleerde afwerking van het verenkleed. De bruine patina met gouden reflecties benadrukt het contrast met het geaderde marmer.Afmetingen (per stuk):Hoogte : 16 cmBreedte: 8 cmDiepte: 18 cmTotaal gewicht: 2,725 kgToestand: Zeer goede algemene staat, originele patina goed bewaard.(Kleine tekenen van normaal gebruik, zonder schade of restauratie.)Hoogwaardig decoratief voorwerp, ideaal voor een bibliotheek, een bureau of een Art Deco-collectie.Verpakking zal met grote zorg worden uitgevoerd en goed beschermd; verzending binnen 3 werkdagen.Dank u voor uw bezoek.