Stevige handgemaakte Hollands zilveren Kandelaar.Kandelaar is bijzonder fraai van vorm en zeer gedetailleerd met de hand gemaakt.De Kandelaar is Nederlands gekeurd en gemerkt met Hollandse zilverkeurmerken:Gehalte teken het zwaardje met daarin 835 = zilvergehalte 835/1000 (2e gehalte zilver)Meesterteken B&Z 3= W.J. & L. Burger (Fa. W. Burger & Zonen)Waren werkzaam als zilversmid te Haarlem van 1952 tot 1975.Is een stevig kandelaartje met een hoogte van 5,00 cm en de diameter van de voet is 7,00 cm.Kandelaar is ook behoorlijk zwaar en heeft een gewicht van 62,00 gram (voet is licht verzwaard zodat de kandelaar ook met kaars goed blijft staan)De kandelaar is voor zijn leeftijd van minimaal 50 jaar oud in bijzonder mooie en gave staat (enkel minimaal gebruikerspoortje)Deze prachtige handgemaakte Hollands zilveren kandelaar is door zijn fraaie vorm en de mooie stevige grote voet een opvallend en bijzonder decoratief object.Kandelaar heeft een uitermate sjieke uitstraling en is een sieraad op uw tafel.Ook leuk en zeer geschikt om te gebruiken.Wordt met zorg verpakt en verzekerd verzonden.