Paar Art Deco boekensteunen met eekhoorns – ca. 1920–1930. Gesigneerd COFFINElegante paar serre-livres Art Déco die twee gestileerde eekhoorns van kunstmetaal met een zilveren patina voorstellen, elk voorzichtig een hazelnoot tussen zijn kleine pootjes houdend, symbool van vooruitziendheid en overvloed.De sculpturen rusten op stevige fundamenten van Portoro-zwarte marmer met goudader, een edel gesteente dat tijdens de Art Déco-periode sterk werd gewaardeerd om zijn luxueuze contrast. De compositie is perfect uitgebalanceerd, waarbij de zachtheid van het dierlijke onderwerp samengaat met de sculpturale lijnen die kenmerkend zijn voor de jaren 1920–1930.Werk gesigneerd COFFIN, een Franse beeldhouwer die bekend is om zijn decoratieve creaties uit die periode. De eekhoorns, met volle en dynamische vormen, lijken toe te zien op de werken die ze omlijsten, waardoor de bibliotheek een tegelijk elegante en warme uitstraling krijgt.Staat:Over het algemeen in goede staat. De zilverachtige patina is goed bewaard. Kleine en normale gebruikssporen voor een antiek voorwerp, zonder ongevallen of restauratie.Afmetingen (ongeveer)Hoogte: 12,5 cmBreedte: 7,5 cmDiepte: 10 cmTotaal gewicht: 1,94 kgPrachtig decoratief en functioneel voorwerp, ideaal voor een Art Deco-boekenkast of een collectie Franse beeldhouwkunst uit het begin van de twintigste eeuw.De verpakking gebeurt met grote zorg; verzending vindt binnen 3 werkdagen plaats.