Mooie volledig nieuw opgebouwde Nimbus model C met Deense papieren De Nimbus werd volledig gerestaureerd bij een Deense Nimbus specialist. Deze Nimbus loopt en rijd dan ook super. De Nimbus op youtube: https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1101l154331/destination:https%3A%2F%2Fyoutu.be%2F8nyy0R_myjs%3Fsi%3DpVONrX0LiDd7Uk0Y De Nimbus is een viercilinder in lijn 750cc met bovenliggende nokkenas (OHC). Nimbus is een Deens motormerk en werd gebouwd door Nilfisk. Het is een model C uit 1952. Prachtige vier in lijn, deze Nimbussen zijn een super investeringsobject. De Nimbus kan bekeken worden op onze locatie in Grubbenvorst