Dit Marokkaanse Boujad tapijt komt uit de regio Boujad in het centrale deel van Marokko. Het is volledig met de hand geweven van 100% natuurlijke schapenwol met behulp van traditionele Berber-technieken, terwijl het ontwerp sterk geïnspireerd is door de Mid-Century Modern-esthetiek.Het tapijt presenteert een gedurfde abstracte lineaire compositie met grafische zwarte motieven op een levendige roze achtergrond, geaccentueerd met subtiele groene details. De evenwichtige geometrie, spontaniteit en het sterke visuele ritme geven dit stuk een duidelijk moderne en artistieke uitstraling, perfect geschikt voor eigentijdse interieurs.De wolvlokken zijn dicht, zacht en egaal, zonder tekenen van slijtage. Het tapijt verkeert in nieuwstaat en is nooit gebruikt.Voorwaarde: nieuw, ongebruiktMateriaal: 100% natuurlijke met de hand gesponnen wolHerkomst: regio Boujad, Marokko21e eeuwStijl: geïnspireerd door Mid-Century Modern Berber tapijtTechniek: met de hand gewevenVerzending: professioneel verpakt en verzonden vanuit FrankrijkEen hoogwaardig nieuw Marokkaans Boujad tapijt dat authentiek vakmanschap combineert met een sterke moderne ontwerp taal, ideaal voor verzamelaars en verfijnde interieurs.