Nicolas de Staël - LandschapPochoir-editie in gouachekleuren op geweven papier, niet gesigneerd.Handgemaakt in stenciltechniek naar het originele kunstwerk van Atelier Jacomet.voor de édition XXe Siècle, cahier d'art Nr. 12, 1959, uitgever San Lazzaro, in Parijs, Frankrijk.