Blowfish Yves klein Tribute. Kunstwerk met de hand gemaakt door New'Artsy X.Een prachtig kunstwerk om het interieur van je huis te verfraaien.Geleverd met echtheidscertificaat.Het werk is met de hand genummerd, gedateerd en gesigneerd.Gelimiteerde oplage. # 6/39Afmetingen : 24 cm x 17 cm x 14 cmHet artikel wordt zorgvuldig beschermd en verpakt met een trackingnummer en verzekering.