Deze prachtige collectie van 9 vuurstenen pijlpunten zijn van de neolithische Tenereen cultuur. In uitstekende staat zonder restauraties of recente reparaties.Deze collectie wordt verkocht echtheidscertificaatAfmetingen: 44-31 mm.De minimumprijs die wij voor deze collectie vragen is € 100Dit item wordt enkel verkocht binnen de EU